O nás

S-PROPERTY s.r.o. je česká developerská společnost zabývající se realizací kvalitního rezidenčního rodinného bydlení, realitní činností a správnou nemovitostí na území hlavního města.

Kromě projektu NAD BOHEMKOU soustředila společnost S-PROPERTY s.r.o. své úsilí na rekonstrukci vlastního objektu v Ostrovní 222/8 na Praze 1 a do tohoto objektu v roce 2009 přemístila i své sídlo. Novoklasicistní budovu nazvanou REZIDENCE OSTROVNÍ najdete v těsné blízkosti Národního divadla.

V REZIDENCI OSTROVNÍ vzniklo citlivou rekonstrukcí 10 kvalitních, velkoryse zařízených bytů, připravených k okamžitému nájemnímu bydlení. V přízemí rezidence jsou kanceláře společnosti S-PROPERTY s.r.o. a velkou chloubou jsou podzemní prostory - atypický Kamenný sál se stropními klenbami schopný pojmout až 50 sedících nebo 80 stojících návštěvníků, se zázemím pro catering. Sál je plně klimatizovaný a vhodný pro všechny společenské příležitosti – více infromací naleznete na www.rezidenceostrovni.cz a www.kamennysal.cz.

Prodej nemovitostí projektu NAD BOHEMKOU jsme zajišťovali výhradně vlastním realitním oddělením. 

Naší dceřinou společností je firma CEBYT, a.s., která zajišťuje správu vlastních nemovitostí i správu SVJ, bytovým družstvům i korporátním klientům. Více viz www.cebyt.cz.