O nás

S-PROPERTY s.r.o. je česká developerská společnost zabývající se realizací kvalitního rezidenčního rodinného bydlení, realitní činností a správnou nemovitostí na území hlavního města.

Kromě projektu NAD BOHEMKOU soustředila společnost S-PROPERTY s.r.o. své úsilí na rekonstrukci vlastního objektu v Ostrovní 222/8 na Praze 1 a do tohoto objektu v roce 2009 přemístila i své sídlo. Novoklasicistní budovu nazvanou REZIDENCE OSTROVNÍ najdete v těsné blízkosti Národního divadla.

V REZIDENCI OSTROVNÍ vzniklo citlivou rekonstrukcí 10 kvalitních, velkoryse zařízených bytů, připravených k okamžitému nájemnímu bydlení. V přízemí rezidence jsou kanceláře společnosti S-PROPERTY s.r.o. a velkou chloubou jsou podzemní prostory - atypický Kamenný sál se stropními klenbami schopný pojmout až 50 sedících nebo 80 stojících návštěvníků, se zázemím pro catering. Sál je plně klimatizovaný a vhodný pro všechny společenské příležitosti – více infromací naleznete na www.rezidenceostrovni.cz a www.kamennysal.cz.

Úsek developmentu se podílí i na akcích menšího rozsahu - na zajišťování zateplování panelových domů, na rekonstrukcích bytů či rekonstrukcích fasád domů.

Prodej nemovitostí projektu NAD BOHEMKOU jsme zajišťovali výhradně vlastním realitním oddělením. 

Naší dceřinou společností je firma CEBYT, a.s., která zajišťuje správu vlastních nemovitostí i správu SVJ, bytovým družstvům i korporátním klientům. Více viz www.cebyt.cz.