BYTY DOKONČENÉ VE II. FÁZI::

  • 3 BYTOVÉ OBJEKTY
  • 41 BYTOVÝCH JEDNOTEK
  • DISPOZICE 1+1 AŽ 4+kk/T
  • VELIKOST OD 38m2 DO 118 m2

VE II. FÁZI ROVNĚŽ DOKONČENO:

  • OBJEKT GARÁŽÍ (75 STÁNÍ)
  • KOMERČNÍ NEBYTOVÝ PROSTOR (200m2)

 

info@nadbohemkou.cz

tel: +420 257 409 215

fax: +420 257 409 218

BYTY PŘIPRAVENÉ K NASTĚHOVÁNÍ :

 OBJEKTY  A1 a  A2

 

VŠECHNY BYTY V OBJEKTECH A1 a A2  PRODÁNY

 

Objekty A1 a A2 mají vynikající polohu –  Z NEJVYŠŠÍCH PATER JE NÁDHERNÝ VÝHLED NA PRAHU (OD BOHDALCE PŘES PANKRÁC AŽ K NUSELSKÉMU MOSTU), v bližším dosahu na stadion Bohemians a na meandr Botiče.

Rekonstrukce a výstavba objektů A1 a A2 byla zahájena v prosinci 2007 a podobně jako u objektu D naprosto změnila vzhled objektů i kvalitu bydlení. Rozsah rekonstrukcí navazuje na zkušenosti z již dokončeného objektu D – bezbariérový přístup do bytů, vlastní moderní kotelna, výtah se skleněnou šachtou, odhlučnění stěn mezi sousedními byty, vybourání podlah a přidání kročejových izolací, nové elektrorozvody, stupačky, nová vzduchotechnika. Byty 4+1 mají standardně 2 koupelny. Všechny byty mají zděné sklípky.

Oba objekty byly zkolaudovány a již téměř všechny byty byly předány svým novým majitelům

V objektu vznikly 2 typy bytů: V původní části objektu (2. – 5. podlaží) jsou byty v provedení „standard“, v nástavbě objektu (6. a 7. podlaží) vznikly byty v provedení „nadstandard“. Byty v 7. podlaží mají navíc velkoformátová okna, terasy, venkovní předokenní rolety pro zastínění a klimatizaci.

 

 

OBJEKT N1

 

VŠECHNY BYTY V OBJEKTU N1  PRODÁNY

V NADSTANDARDNÍM PROVEDENÍ (dubové parkety + zajímavá dispozice + možnost přímého přístupu do garáží)

Objekt N1 je nově postaven. Je v něm pouze 11 bytů, 10 z nich o dispozicích 2+kk. Na patře jsou nejvýše 2 byty a všechny jsou v provedení „nadstandard“ včetně dubových parketových podlah a dýhovaných dveří. Všechny byty mají zděné sklípky, byty v 6. a 7. podlaží jsou navíc vybaveny klimatizací a dům je vytápěn vlastní kotelnou.

Největší byt 4 + kk/T (83m2) s terasami o celkové výměře téměř 34m², s velkoformátovými okny a předokenními roletami pro zastínění, je situován na 7. podlaží. Má nádherný výhled směrem ke stadionu Bohemians, Bohdalec a na Pankrác. 

Tyto byty se líbí zejména těm klientům, kteří mají rádi atypické dispozice, jež sice vyžadují více tvůrčí aktivity při zařizování, ale o to atraktivnější bývá jejich výsledná realizace.

Majitelé bytů v objektu N1 určitě ocení výhodu přímého přístupu do podzemních garáží - výtahem nebo schodištěm.